Dhe në vend se duke shpresuar të përshtatet 25-vjeçar në Premier League, Arsenal thuhet se do të përfundojë kredi Suarez dhe për të dërguar atë përsëri në Barcelonë.

LIVE në talkSPORT talkSPORT është shtëpia juaj e futbollit jetojnë! Ja se çfarë të vjen deri në talkSPORT dhe talkSPORT 2 … West Brom vs Birmingham (e premte, 8 pm) – talkSPORT 2 Brighton vs Southampton (e shtunë, 3 pm) – talkSPORT 2 West Ham vs Everton (e shtunë, 5:30) – talkSPORT Middlesbrough vs Norwich (e shtunë, 05:30) – talkSPORT 2 Portsmouth vs Sunderland (e diel, 14:30) – talkSPORT 2 “të gjithë e dinë se është një nga derbit më të mëdha në klubin e futbollit, dhe kjo është një pah për mua të jem pjesë e. “Unë me të vërtetë nuk mund të presim për të ndjejnë atmosferën, sidomos në shtëpi, unë mendoj se do të jetë i madh. “Shpresojmë që ne mund të fitojë këtë lojë, nuk ka rëndësi në qoftë se unë të fillojë apo jo, dhe shpresojmë se rritë epërsinë tonë në krye të tabelës me 13 pikë. “Hendeku në krye sigurisht që ndihmon.

Ju mund të shkoni në lojë shumë të rehatshme, por edhe pse ne nuk kemi nevojë për të fituar, ne duam të fitojmë dhe ne duam të fitojmë bindshëm, kjo është e sigurt. FUNDIT FOOTBALL NEWS Lëvizja GOSSIP Man United për Juventus ACE, Arsenal në tokë wonderkid, plus Spurs përditësim LIV-LEY STUFF Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzë West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herë premtuar për të vënë legjendë Barcelonës në spital jetojnë në talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Komenti live stream dhe konfirmuar ekipet jetojnë në TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy final për të goditur rekord frekuentimit shumë i sjellshëm Man United për të paguar Molde £ 1 milion pas emërimit epokë të re Ole Gunnar Solskjaer e Shoqatës së futbollit njofton Mark Billingham si menaxherët ri i veprimit të marrë ekzekutiv Premier League përgatitur për të marrë ekipet dilte nga fusha në rastet e racizmit ‘ai është bërë pak e tij “Ish-shefi i Scotland thotë se ai do të japë, Adam Johnson një” shans të dytë “të jetojnë në talkSPORT West Ham vs Everton: Komenti Exclusive , kick-off kohën dhe lajme të ekipit “të çojë jonë league na lejon të shkojnë në lojë me një rehati pak më shumë, dhe na lejon për të luajtur lojën tonë, e posaçërisht në shtëpi. “drejtuar Rangers nuk i dy fitore nga pesë ndeshje në ligë ka lejuar Celtic për të hapur një hendek të shëndetshme në krye të tabelës.

Toljan do të jetë duke shpresuar për të shtuar në 11 paraqitjet e tij Celtic këtë fundjavë me shijen e tij të parë të një derbi vjetër firmë.
Arsenal thuhet se do të dërgojë Denis Suarez përsëri në Barcelonë pas magji tmerrshme e mesfushorit të kredisë në Emirates. Topçinjtë solli Suarez, Spanjolli, në mbi Itau card humbje një bazë të përkohshme në fillim të këtij viti, dhe ata kanë mundësi të nënshkrimit të tij të plotë në fund të sezonit.

1 Suarez ka luftuar për të bërë një ndikim që nga bashkimi Arsenal në fund të janarit Megjithatë, ai ka bërë vetëm gjashtë paraqitje për anën e Unai Emery së, dhe ende nuk ka filluar një ndeshje. Emery, i cili ka punuar me Suarez në Sevilla, është kuptuar të kenë frikë mesfushorin nuk mund të përballen me ‘kërkesat fizike të gjuhës angleze të futbollit’, raporti Sun.

Dhe në vend se duke shpresuar të përshtatet 25-vjeçar në Premier League, Arsenal thuhet se do të përfundojë kredi Suarez dhe për të dërguar atë përsëri në Barcelonë. Duke pasur parasysh nënshkrimin Suarez përgjithmonë këtë verë tani duket jashtë tryezë, Arsenal kanë edhe tashmë ka filluar vlerësimin e objektivave alternative përpara afatit kalimtar rihapjes.

FOOTBALL LAJMET E FUNDIT LIV-LEY STUFF Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzë West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herë premtuar për të vënë legjendë Barcelonës në spital Jetojnë në talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Komenti live stream dhe konfirmuar ekipet live në TS2 Portsmouth vs Sunderland: final Checkatrade trofeut për të goditur rekord frekuentimit shumë i sjellshëm Man United për të paguar Molde £ 1 milion pas emërimit epokë të re Ole Gunnar Solskjaer e Shoqatës së futbollit njofton Mark Billingham si shef të veprimit të marrë ekzekutiv menagjerët e ri në Premierligë i përgatitur për të marrë ekipet jashtë fushës në rastet e racizmit ‘ai është bërë pak e tij “Ish-shefi i Scotland thotë se ai do të japë, Adam Johnson një” shans të dytë “të jetojnë në talkSPORT West Ham vs Everton: koment të veçantë, kohë kick-off dhe ekipi lajme Goditje Celtic yll Tierney një dëmtim dyshim për Rangers lojë këndoj atë Mëso fjalë për këngën Manchester Unitedit Ole Gunnar Solskjaer së fundi bosi i Arsenalit, sjell lajmin e mirë për Denis Suarez Chris Topher Nkunku ishte një objektiv i Gunners ‘gjatë janarit dhe Emery besohet të jetë rrit interesin e tij në mesfushorin 21-vjeçar Paris Saint-Germain. Arsenal aktualisht ulen e katërt në Premier League, dy pikë të qartë e Manchester United në të pestë dhe vetëm një pikë prapa vendin e tretë Tottenham.

LIVE në talkSPORT Ka tetë komentime të gjalla në të gjithë rrjetin talkSPORT këtë javë. Zbuloni se çfarë ata janë dhe ku t’i dëgjojë, poshtë … Germany vs Serbisë (e mërkurë) – talkSPORT 2 Kazakhstan vs Skoci (e enjte) – talkSPORT 2 Angli vs Republika Çeke (e premte) – talkSPORT Walsall vs Barnsley (e shtunë) – talkSPORT 2 Shrewsbury vs Portsmouth (e shtunë) – talkSPORT 2 Gibraltar vs Republika e Irlandës (e shtunë) – talkSPORT 2 San Marino vs Skoci (e diel) – talkSPORT 2 Holandë vs Gjermani (e diel) – talkSPORT 2 ata kanë një të kandidojë-në relativisht të lehtë mbi të shtrirje e fundit të sezonit si Emery synon të drejtojë Arsenalin për një katër fund të lartë, edhe pse Gunners janë dorëzuar ndoshta barazim më të vështira në Europa League çerekfinale javën e kaluar, me Napoli në pritje londinezët e Veriut në çerekfinale.

Ole Gunnar Solskjaer e ka më në fund e realizova ëndrrën e tij duke qenë të konfirmohet si menaxher i Manchester United në një bazë të përhershme. Solskjaer, favoriti i qartë për pozicionin që ka mbikëqyrur një kthesë të shquar të fatit të klubit, ndërsa kujdestar, ka vënë pendën në letër në një marrëveshje tre-vjeçare për të pasuar Jose Mourinho, klubi i Premier League konfirmoi të enjten në mëngjes.

3 Club hero Solskjaer bëhet menaxher i katërt i përhershëm i United që prej daljes në pension Sir Alex Ferguson në 2013 “Manchester United njofton se menaxheri aktual kujdestari dhe ish-sulmuesi, Ole Gunnar Solskjær, është emëruar si menaxher me kohë të plotë e klubit për një kontratë tre-vjeçare,” një deklaratë të lexuar. Solskjaer u emërua në rolin e përkohshme dhjetorin e kaluar pas vendimit të klubit për shkarkimin e Jose Mourinho, dhe ai fitoi e tij të tetë ndeshjet e para në krye dhe pohoi një total 14 fitore dhe dy barazime në vetëm 19 ndeshje. FUNDIT FOOTBALL NEWS Lëvizja GOSSIP Man United për Juventus ACE, Arsenal në tokë wonderkid, plus Spurs përditësim LIV-LEY STUFF Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzë West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herë premtuar për të vënë legjendë Barcelonës në spital jetojnë në talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Komenti live stream dhe konfirmuar ekipet jetojnë në TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy final për të goditur rekord frekuentimit shumë i sjellshëm Man United për të paguar Molde £ 1 milion pas emërimit epokë të re Ole Gunnar Solskjaer e Shoqatës së futbollit njofton Mark Billingham si menaxherët ri i veprimit të marrë ekzekutiv Premier League përgatitur për të marrë ekipet dilte nga fusha në rastet e racizmit ‘ai është bërë pak e tij “Ish-shefi i Scotland thotë se ai do të japë, Adam Johnson një” shans të dytë “të jetojnë në talkSPORT West Ham vs Everton: Komenti Exclusive , kick-off kohën dhe lajme ekipi Goditje Celtic yll Tierney një dëmtim dyshim për Rangers lojë këndoj atë Mëso fjalë për m Ole Gunnar Solskjaer së song anchester United Ai i ka udhëzuar e Djajtë Kuq kthehet në një betejë për një katër fund të lartë – diçka që dukej shumë gjasa gjatë qëndrimit të Mourinhos – ndërsa United gjithashtu rezervuar vendin e tyre në Champions League çerekfinale për herë të parë në pesë vjet me një replikë humbja mahnitëse e Paris Saint-Germain.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>